Satfeeds.com
About Feeds (English-Dutch) => Feedforum => Topic gestart door: Harry_Nak op 17 mei 2004, 12:13:16
-
Welke coderingen zijn relatief eenvoudig te openen die gebruikt worden
bij feeds op een CI-ontvanger en welke middelen zijn daarvoor nodig?
Zelf gebruik ik een Topfield TF4000PVR
-
zie PM
Groetjes
Roger
-
Ik heb eigenlijk dezelfde vraag. Welke keys gebruik je om gecodeerde feeds te openen, waar haal je die vandaan en op welk coderings systeem. ???
Ik gebruik een Echostar 7000 en een skystar2
bvd...
-
zie PM
Groetjes
Roger
Roger, Ik ben hier ook erg in geintereseerd.
-
Terrestrial
Waar ge dit leest weet ik niet maar voor feeds heb ge niets nodig alles is
FTA of 4.2.2 daar moet ge een skystar2 pc kaart voor gebruiken maar dat
heeft niets te zien met coderingen.
Ras en Enex kan men niet openen
-
Nou heel simpel. Door Harry wordt toch duidelijk gevraagd welke "coderingen" op feeds te openen zijn. Hij praat dus al over gecodeerde feeds.
Dat de meerderheid van feeds FTA danwel 4:2:2 zijn weet ik ook wel. maar omdat je direct na de vraag van Harry verwijst naar een PM kon het zijn dat je daadwerkelijk keys hebt of meer info over gecodeerde feeds.
Overigens schijnt er naast RAS/BLISS/PowerVU ook viaccess gebruikt te worden door div SNG's. Dan wil ik er best een PM-tje aan wagen :)
Groet,
Terrestrial
-
Terrestrial
Daar er over coderingen niet mag worden gepraat en over sleutels heb ik een PM naar harry-nak verstuurd met het zelfde antwoord als naar U
Lees de regels
Groetjes
Roger